Informacje

Pamiętnik Sekretnik akcesoria niespodzianki klucze

79,00 zł

Dostępnych: 5 szt.

Cechy

Materiał Tworzywo sztuczne
Wiek dziecka 3 lata +

Opis

Pamiętnik sekretnik książka z PREZENTAMI

Zestaw z kluczykami i niespodziankami.

Marki HH Poland

 

Pamiętnik sekretnik z PREZENTAMI to niezwykły zestaw, stworzony specjalnie dla Ciebie, aby ułatwić zapisywanie myśli, planowanie oraz tworzenie pięknych notatek. Wyjątkowy w swoim rodzaju, ten pamiętnik stanowi nie tylko praktyczny notes, ale także stanowi wspaniałą kolekcję akcesoriów, które pozwolą Ci spersonalizować każdą stronę według Twoich upodobań.

Akcesoria, niespodzianki to skarby dla każdej dziewczynki. Dodatki zostały ukryte w poszczególnych skrytkach, a każda skrytka to niespodzianka i kluczyk do następnej skrytki.

 

Zestaw Pamiętnik- Sekretnik książka z PREZENTAMI to doskonały wybór dla tych, którzy cenią sobie piękno i praktyczność.

To niezwykły deluxe zestaw, który dostarczy Ci wspaniałych emocji podczas pisania, planowania i tworzenia notatek. Niezależnie od tego, czy chcesz zatrzymać ważne chwile, cele czy pomysły, ten pamiętnik jest idealnym miejscem na przechowywanie tych wspomnień.

Niech ten pamiętnik stanie się Twoją przestrzenią, w której zatrzymasz ważne chwile, cele, pomysły oraz marzenia. To również doskonały pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby, której chciałbyś podarować coś wyjątkowego.

Znajdź wspaniałe akcesoria do zapisywania myśli i planowania, które pomogą Ci stworzyć piękne notatki i uporządkować swoje pomysły.

 
  • Wysoka jakość: Świetne wykonanie z najlepszych materiałów.
  • Wiele dodatkowych elementów: Zestaw pięknych naklejek, zakładek i organizera pomogą Ci ozdobić strony, szybko znaleźć ważne miejsca oraz uporządkować luźne kartki i notatki.
  • Twój osobisty świat: Niech ten pamiętnik stanie się Twoją przestrzenią, w której zapiszesz ważne chwile, cele, pomysły oraz marzenia.
  • Idealny na prezent: To również doskonały pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby, której chciałbyś podarować coś wyjątkowego. Polecamy.
  • Wymiary: 16cm x 4cm x 19cm.
  • Wymiar opakowania" 28x26x7 cm