Informacje

Fisher-Price Aktywizująca mata 4w1 Muzyczny Ocean

209,00 zł

887961702446

Dostępnych: 1 szt.

Ostatnie egzemplarze!Cechy

Wiek dziecka 0+

Opis

Fisher-Price® Aktywizujaca mata 4 w 1 Muzyczny Ocean „rośnie” razem z dzieckiem i oferuje rózne sposoby na zabawę.

POLSKA WERSJA !

Kod producenta: FXX13

 

 

Fisher Price to zabawki edukacyjne najwyżej jakości, wykonane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły z największym naciskiem na bezpieczeństwo dzieci, oraz ich rozwój.

 

Wspaniała zabawa dla Państwa pociechy !

Mięciutka mata w żywych kolorach to idealne miejsce na zabawę i wypoczynek dla Malucha.

Twoje dziecko będzie przeżywać rozmaite morskie przygody podczas zabawy tą ulegającą transformacji matą gimnastyczną4w1!

Gruba kolorowa mata do zabawy, przyczepiane i stymulujące zmysły zabawki oraz podświetlany panel aktywności odtwarzający wesołe piosenki, dźwięki, melodie i wypowiedzi – to wszystko sprawia, że oceaniczne centrum aktywności zapewni Twojemu małemu odkrywcy całe mnóstwo edukacyjnej zabawy przez pierwszych kilka lat życia!

Zabawa, która rozwija. Zmysły: Całe mnóstwo wyrazistych kolorów, rozmaite faktury, światełka i dźwięki angażują oraz stymulują rozwijające się zmysły dziecka. Sprawność ruchowa: Dziecko ćwiczy mięśnie i rozwija sprawność ruchową podczas interakcji z matą i zabawkami.

Ciekawość i zadziwienie: Mali podwodni odkrywcy uczą się związków przyczynowo-skutkowych, kiedy odkrywają, że naciskanie przycisków na panelu aktywności uruchamia wesołe piosenki, dźwięki, melodie i wypowiedzi!

 

4 sposoby zabawy w zależności od etapu rozwoju dziecka! Zabawa na pleckach i na brzuszku, tunel do raczkowania, stolik zabaw dla maluchów i przenośny panel aktywności

• Technologia„Poziomy nauki” sprawia, że edukacyjne treści dostosowują się do wieku i etapu rozwoju dziecka

5 przyczepianych zabawek sensorycznych, w tym podwodna łódź-klekotka, rybka z obrotową kulką, krab-gryzaczek, meduza-lustereczko i pluszowy konik morski

Podświetlany panel elektroniczny z naciskaną rybką, krabem i rozgwiazdą, które uruchamiają wesołe piosenki i dźwięki!

• Rama maty przemienia się w  tunel do raczkowania i stolik zabaw dla dziecka!