Informacje

Fisher Price UCZĄCE KREDKI Kolorki Humorki FBP55

69,90 zł

887961438758

Ten produkt nie występuje już w magazynieCechy

Wiek dziecka 18m+

Opis

Uczące Kredki "Kolorki-Humorki"

Centrum Zabaw Fisher Price

FBP55

 

Cechy produktu

Czas na naukę i zabawę z kolorowymi kredkami „Kolorkami-Humorkami”, które uczą nie tylko liczenia i kolorów, lecz także rozmaitych emocji.

Od radości do smutku czy złości – edukacyjne Kredki „Kolorki-Humorki” od Fisher-Price z serii „Ucz się i śmiej” pomogą dzieciom odkrywać emocje i kolory oraz poznawać i ustalać kolejność liczb. A wszystko to w ramach radosnej, interaktywnej zabawy przy akompaniamencie radosnych piosenek!

Każdy z tych zabawnych kredkowych przyjaciół przedstawia inny stan – zaskoczenie, smutek, senność, wesoły nastrój lub złość. Gdy dziecko naciska kredki, słyszy zabawne piosenki i wypowiedzi na temat ich koloru i samopoczucia („Tu wesoła żółta kredka!”). Maluch uczy się też kolejności liczb oraz dopasowywania i wrzucania poszczególnych kredek do właściwych otworów w pudełku, za co zostaje nagrodzony radosnymi komunikatami i melodiami!

 

Dzięki ponad 35 różnym piosenkom i wypowiedziom ta kolorowa gromadka z pewnością zachwyci Twoje dziecko. Zapraszamy do nauki połączonej z zabawą!

Zabawa, która przeradza się we wczesną naukę. Kolory i emocje: Dziecko, naciskając kredki, uruchamia wypowiedzi i piosenki na temat poszczególnych kolorów oraz nastrojów – od zaskoczenia przez smutek i senność aż po radość czy zdenerwowanie.

Liczenie i ustalanie kolejności: Umieszczając kredki w odpowiednich otworach pudełka, maluch jest nagradzany piosenkami i wypowiedziami, które uczą liczb we właściwej kolejności. („Dwa! Dwa jest po 'jeden'!”)

• Naciskaj poszczególne kredki, aby posłuchać zabawnych piosenek i wypowiedzi na temat ich wyjątkowych emocji!

• Porozmieszczaj kredki w odpowiednich otworach, aby usłyszeć w nagrodę piosenki i wypowiedzi

• Zestaw zawiera 5 kolorowych, ponumerowanych kredek oraz 1 pudełko na kredki

• Uczy emocji, liczenia oraz ustalania kolejności, kolorów i nie tylko!

• Ponad 35 piosenek, dźwięków i wypowiedzi!

 
 
 
 
 
 

Produkty powiązane