Informacje

Fisher Price WESOŁY PADZIK MALUCHA Dźwięki FWG20

69,90 zł

887961673548

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Cechy

Materiał Tworzywo sztuczne
Wiek dziecka 6m+

Opis

 

Fisher Price - Wesoły Padzik Malucha

FWG20

 

Cechy produktu

Fisher-Price „Ucz się i śmiej!” Wesoly Padzik Malucha – Teraz nawet najmłodsi gracze mogą przejąć kontrolę nad nauką dzięki tej interaktywnej zabawce, która uczy liczb, kolorów, kształtów i nie tylko.

Teraz nawet najmłodsi gracze mogą przejąć kontrolę nad nauką dzięki tej interaktywnej zabawce w formie kontrolera gier wideo z serii „Ucz się i śmiej!”, która uczy liczb, kolorów, kształtów i nie tylko.

Kontroler oferuje dwa tryby „rozgrywki” i wiele ciekawych funkcji w sam raz dla małych rączek. Gdy mali gracze ruszają joystickiem i naciskają przyciski ABCD oraz przyciski z liczbami, uruchamiają wesołe piosenki, dźwięki i wypowiedzi, które uczą ich liczb, kształtów, kolorów i nie tylko!

Zabawa, która rozwija. Wiedza: Radosne piosenki i wypowiedzi uczą dziecko liczb, kształtów, kolorów i nie tylko. Zręczność: Maluch chwyta, naciska, kręci i przełącza elementy na padziku, rozwijając przy tym swoją zręczność i koordynację ręka-oko. Kreatywność i wyobraźnia: Realistyczny wygląd zabawki zachęca małego gracza do odgrywania ról i zabawy z wyobraźnią!

 

• 2 muzyczne ustawienia: nauka i zabawa!

• Naciskaj przyciski w kształcie literek ABCD i pad kierunkowy z cyferkami albo ruszaj joystickiem – aktywujesz w ten sposób rozmaite treści w języku polskim

• Kolorowa podświetlana buzia

• Dziecko kręci dyskiem i przełącza górny przełącznik, rozwijając sprawność manualną

• Uczy kształtów, kolorów, liczb i nie tylko!