Informacje

Fisher Price JEŻYK UCISZACZ dla Niemowlaka GHL40

74,89 zł

887961796278

Ten produkt nie występuje już w magazynieCechy

Wiek dziecka 0+

Opis

 

Fisher Price - Jeżyk Uciszacz 

GHL40

 

Cechy produktu

Fisher-Price Jeż Uspokajacz z wibracjami, przenośny pluszowy przyjaciel pomaga uspokoić dziecko w domu oraz w podróży dzięki łagodnej muzyce i wibracjom.

Fisher-Price® Jeż Uspokajacz z wibracjami to przyjaciel do przytulania, który pomaga wyciszyć dziecko w domu i w podróży, by mogło spokojnie zasnąć. Maluszek pokocha uroczy pyszczek jeżyka, milutkie materiały, łagodną muzykę i wibracje. Uspokajacz ma 4 różne ustawienia, które możesz dostosować do zmieniających się potrzeb dziecka.

Zabawa, która rozwija. Zmysły: miękki materiał, delikatna muzyka i uspokajające wibracje angażują rozwijające się zmysły dotyku i słuchu Twojego malucha. Zdrowe nawyki: ten przenośny uspokajacz pomaga utrzymać regularny rytm układania dziecka do snu – zarówno w domu, jak i w podróży – dzięki czemu łatwiej wypracujecie zdrowe nawyki związane z zasypianiem.

Bezpieczeństwo i zadowolenie: uroczy i przyjazny pyszczek jeża, miękkie tkaniny oraz wibracje sprawiają, że ten uspokajacz sprawdzi się idealnie, gdy trzeba będzie ukoić maluszka.

 

• Przenośny, mięciutki Jeż Uspokajacz z wibracjami – odpowiedni dla dzieci już od narodzin

• 5 sensorycznych odkryć zaaangażuje zmysł słuchu i dotyku malucha

• 4 ustawienia muzyki i wibracji, by dostosować funkcję do potrzeb dziecka

• 10 minut łagodnej muzyki i dźwięków, regulacja głośności i uspokajające wibracje 

• Nadaje się do prania w pralce (po wyjęciu części elektronicznej)