Informacje

FisherPrice KOLOROWE ZWIERZĄTKA Klocki Sensoryczne

64,89 zł

887961818970

Dostępnych: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!Opis

KLOCKI SENSORYCZNE - Kolorowe Zwierzątka

Produkt oryginalny od Fisher-Price ®

 

Cechy produktu

Klocki sensoryczne z linii Fisher-Price® Kolorowe zwierzątka zapewniają małym rączkom ekscytującą zabawę. Na ściankach tych trzech klocków znaleźć można cyferki, przyjacielskie zwierzątka, żywe kolory, ciekawe faktury i zaskakujące możliwości zabawy (w tym: obracanie, przekręcanie, grzechotanie, ściskanie, szeleszczenie i przesuwanie)!

Z tym wyjątkowym zestawem mali odkrywcy mogą całymi godzinami rozwijać swoje umiejętności motoryczne. Zabawa, która rozwija. Zręczność: chwytanie i układanie klocków oraz zabawa poszczególnymi elementami poprawia zręczność i koordynację ręka–oko.

Zmysły: różnorodne kolory, dźwięki grzechotania i ciekawe faktury rozwijają zmysły wzroku, słuchu i dotyku. Ciekawość i odkrywanie: odkrywając, co trzeba zrobić, by usłyszeć grzechotanie lub by pokazały się liski, a także dowiadując się, jaka niespodzianka czeka za drzwiczkami, maluszek uczy się zasady przyczyny i skutku.

  • 3 kolorowe klocki aktywizujące do układania, grzechotania i odkrywania
  • Każdy klocek ma 6 wesołych boków, na których znajdziesz między innymi cyferki, przyjacielskie zwierzątka, okrągły klikacz i lusterko
  • Akcenty z prawdziwego drewna, miękkie materiały oraz ciekawe i szeleszczące elementy zachęcają dziecko do zabawy klockami z każdej możliwej strony!
  • Zabawka pomaga wzmacniać zręczność oraz rozwijać zmysły wzroku, słuchu i dotyku
  • Dla dzieci od 6 miesiąca życia

WYMIARY KLOCKÓW: 7cm x 7 cm