Informacje

Playmobil 70827 Volkswagen GARBUS Beetle Ed. Specj

249,00 zł

4008789708274

Dostępnych: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!Cechy

Materiał Tworzywo sztuczne
Wiek dziecka 5 lat+

Opis

PLAYMOBIL - zestaw oryginalny

Volkswagen Beetle - Garbus - Edycja specjalna

70827

 

Moc zabawy od Playmobil!

Volkswagen Garbus - ikona motoryzacji i legendarny samochód rodzinny w nowym wariancie kolorystycznym, z elementami karoserii w kolorze chromu!

Edycja limitowana - Każdy pojazd posiada unikalny numer seryjny na podwoziu!

Zawiera wiele akcesoriów do pielęgnacji samochodu.

Kto nie zna wyjątkowego Garbusa Volksagena. Teraz ten legendarny samochód rodzinny ukazał się w nowej, żółtej kolorystyce w edycji limitowanej. Tak jak oryginał oczywiście i Garbus od PLAYMOBIL posiada zaokrąglone błotniki, okrągłe lusterka w kolorze chromu oraz 4-cylindrowy silnik pod tylną maską. Na dachu znajduje się bagażnik dachowy z pasami do zamocowania bagażu. Do perfekcyjnej pielęgnacji samochodu stoją do dyspozycji wiaderko, gąbka oraz wąż do wody. W tym modelu Garbusa można się zakochać! Zestaw zawiera figurkę PLAYMOBIL, Volkswagena Garbusa z bagażnikiem dachowym, skrzynię, wąż na wodę, gąbki, wiaderko oraz wiele wiernych oryginalnych detali dla fanów Garbusa. Samochód oferuje miejsce na 4 figurki.

W zestawie:

 1 mężczyzna; Akcesoria: 1 Volkswagen Garbus, 1 bagażnik dachowy, 2 pasy mocujące, 1 zielona mata, 1 kran do wody, 2 wąż do wody, 1 końcówka do węża, 1 wiaderko, 2 gąbki, 1 płyn do szyb, 1 skrzynia, 1 skrzynka na narzędzia, 5 narzędzia, 1 spray, 1 butelka oleju