Informacje

AUTO NA WODĘ To działa ! Zbuduj go w 5 minut HIT

19,99 zł

Dostępnych: 25 szt.Opis

Auto na WODĘ  !

_____

 

HIT w śród zabawek edukacyjnych !

_____

 

 

Eco-Zabawka

_____

Auto na wodę to zabawka, która do uruchomienia nie potrzebuje baterii czy paliwa. 

_______

___

 

 

To zupełna nowość - najtańszy, najmniejszy na świecie i super szybki samochód napędzanym najtańszym z możliwych paliw: wodą z dodatkiem soli. Zabawka która zdobyła szereg nagród !

_____

_____

Dzięki elektrochemicznym ogniwom przekształca on słoną wodę w energię elektryczną.

_____

Dlatego też samochodzik będzie pędził bez generowania żadnych szkodliwych substancji dla środowiska. Ten zestaw to nie tylko świetna zabawa dla mniejszych i większych fanów motoryzacji, także ciekawa lekcja chemii i kreatywności, która pozwala na tak niekonwencjonalne wykorzystanie wody i soli.

_____

 

_____

 

 

 

 

Po aktywowaniu wodą z solą modułu ogniw paliwowych (wystarczy kilka kropel, które przykrywamy dołączoną płytka) samochód może działać bez przerwy 5 do 7 godzin! Jeśli chcesz zatrzymać samochód, po prostu wyciągnij ogniowo paliwowe, przemyj wodą z kranu i wysusz.

 

 

 

Baw sie i ucz jednocześnie. Zabawka ta daje dzieciom możliwość poznania nowych form czystej energii. To ekologiczne i przyjazne dzieciom autko otwiera nowe horyzonty na sposób  myślenia o produkcji samochodów oraz efektywnym wykorzystaniu zasobów naturalnych.

 

_____

Zobacz FILM - Kliknij poniżej !

_____

 

_____

 ____Pojazd znajduje się w zestawie do prostego złożenia. Złożenie zajmuje kilka minut, a jednocześnie daje jeszcze większa frajdę z zabawy i świadomość że zbudowało się go samodzielnie.

_____

Wymiary autka ok 7x3x2,5cm

Wymiary pudełka 20x15x4,5_ 

_____ _____

 

IDEALNIE NADAJE SIĘ NA PREZENT .