Informacje

Fisher Price Robot Uczący MOVI MISTRZ ZABAWY FKC36

149,00 zł

887961544275

Dostępnych: 4 szt.Cechy

Materiał Tworzywo sztuczne
Wiek dziecka 3 lata +

Opis

 

Fisher Price - Movi Mistrz Zabawy

FKC36

 

Cechy produktu

Interaktywny uczący robot to aktywna zabawa dla ciała i umysłu maluszka!

Movi mówi „Pobawmy się!” Ten uroczy robot zachęci malucha do ruchu i nauki! Dzięki możliwości ruchu w każdym kierunku Movi Mistrz Zabawy zachęca dzieci do aktywnej zabawy, ucząc je przestrzegania instrukcji, myślenia oraz rozwiązywania problemów, wspomagając przy tym rozwój zdolności ruchowej!

 3 ekscytujące tryby gry i 6 gier do wyboru. Movi zachęca dzieci do myślenia (i ruchu!), zadając im pytania wymagające umiejętności krytycznego myślenia, prosząc o wykonywanie poleceń w ramach zabawnej gry lub zapraszając do zwariowanego tańca i demonstrując, jak się poruszać.

Ten interaktywny robot zapewni Twojemu maluchowi moc zabawy, ucząc go słuchania i tańca! Zabawa, która rozwija. Postępowanie zgodnie z instrukcjami: Podczas aktywizujących gier, takich jak „Czerwone, zielone” lub „Movi mówi”, przedszkolaki ćwiczą swoje umiejętności słuchania i postępowania zgodnie z instrukcjami.

Krytyczne myślenie: Kiedy Movi prosi maluszka, aby przyjrzał się przedmiotowi i następnie pyta, jaki jest jego kształt, zachęca w ten sposób do wykorzystania niezwykle ważnych umiejętności krytycznego myślenia! Sprawność ruchowa: Zarówno podczas szalonych zabaw tanecznych, jak i naśladowania ruchów zwierząt, Movi nakłania dziecko do aktywności ruchowej!

 

• 3 sposoby zabawy! Zabawy z alfabetem, Ruchy i kształty, Nauka i zabawa.

• Movi Mistrz Zabawy jest wszędobylski – ma możliwość ruchu w każdym kierunku!

• Podświetlane przyciski na głowie robota zachęcają do gry

• Zobacz zmianę mimiki robota Movi podczas zabawy – ponad 60 różnych minek!

• Nauka postępowania zgodnie z instrukcjami, krytycznego myślenia i jednoczesna zachęta do ruchu i aktywności!