Informacje

KLOCKI TECHNICZNE 1237el. SUPERCAR 1:14 Napęd

169,00 zł

5903943005581

Dostępnych: 2 szt.

Ostatnie egzemplarze!

Cechy

Wiek dziecka 6 lat+

Opis

KLOCKI TECHNICZNE SUPERCAR 1:14

Z NAPĘDEM PULL-BACK

Klocki składają się innymi czołowymi markami klocków.

Pro Kids

 

KLOCKI TECHNICZNE SAMOCHÓD SPORTOWY Z NAPĘDEM PULL-BACK

Zestaw składający się 1237 elementów pozwala na zbudowanie samochodu sportowego w imponującej skali 1:14!

Jest to propozycja dla dzieci powyżej 6 roku życia, które uwielbiają tworzyć, budować czerpiąc z tego radość. Zbudowany samochód posiada ruchome elementy oraz napęd PULL - BACK, czyniąc zabawkę jeszcze bardziej atrakcyjniejszą.

 

Wiek 6+ sprawia, że zestaw jest odpowiedni dla szerokiego zakresu grup wiekowych, a łatwa do zrozumienia instrukcja obrazkowa pozwoli nawet młodszym dzieciom cieszyć się zabawą. Klocki techniczne są idealnym narzędziem do rozwijania zdolności manualnych i logicznego myślenia.

Zapewnij swojemu dziecku możliwość kształtowania swoich umiejętności w dziedzinach inżynierii i mechaniki. Montaż samochodu wymaga od dziecka precyzji, cierpliwości i umiejętności logicznego myślenia. Zabawa klockami technicznymi rozwija zdolności manualne, konstrukcyjne i pomaga rozwijać umiejętności rozwiązywania problemów.

Samochód sportowy z klocków technicznych w skali 1:14 to nie tylko doskonała zabawka, ale także narzędzie do rozwijania umiejętności manualnych i kreatywności dziecka.

To idealny prezent dla małego inżyniera lub miłośnika motoryzacji, który marzy o własnym sportowym aucie do zmontowania.

 

Wiek - 6+

Typ połączeń - montaż blokowy

1237 elementów

Wielkość zbudownego modelu 36,7cmx19,8 cmx10 cm

Producent - Pro Kids

 

Wymiary opakowania (karton):

35 cmx 27 cm x 7 cm